KRASNOLUDKOWY DZIEŃ BABCI I DZIADKA Z MIKOŁAJEM! 2014

BABCIĘ I DZIADKA KOCHA MALUSZKÓW GROMADKA!

W styczniowe mroźne przedpołudnie 23.01.14r wydarzyła się w grupie Krasnoludków nie lada gradka, bowiem po raz pierwszy zaprosiła ona do swego przedszkola babcię i dziadka. Już od miesiąca do tej imprezy solidnie się przygotowywała maluszków gromadka,  piosenek  i wierszy się uczyła oraz laurki malowała. A kiedy przyszła występów pora, każdy krasnoludek wspaniale wystąpił, jak przystało na super aktora. Babcie i dziadkowie długo brawa bili i łzy szczęścia w oczach mieli, gdy na swoje ukochane, cudowne wnuki patrzyli. Potem jeszcze były odwiedziny Mikołaja, który z workiem pełnym prezentów przybył i razem z dziećmi fajnie się bawił. Były więc tańce i pląsy do utraty tchu, a potem wszyscy usiedli za stół, gdzie słodki poczęstunek mamy przygotowały i tak minął szybko ten wyjątkowy dzień - wspaniały!!!

Dziadkom i babciom za przybycie dziękuję i takich wspaniałych wnuków gratuluję! Mamom za pomoc w organizacji i w przygotowaniu imprezy także serdecznie dziękuję i rodzinki wspaniałej gratuluję.

Beata Nielipowicz