JASEŁKA KRASNOLUDKÓW 2014

IDĄ WSZYSCY DO BETLEJEM BO TAM CZEKA PAN

Chociaż Krasnoludki to jeszcze maluchy, ale Jasełka przygotować też chciały – takie to są zuchy! Swoje rodziny 14.01. zaprosiły, by im przedstawić to, czego się o narodzinach Jezuska nauczyły. Były anioły, pastuszkowie, dzieci, a nawet diabełek, co złym przykładem świecił. Wszystkie Krasnoludki pięknie swoje role zagrały, choć niektórzy z widowni, ale też byli wspaniali. Rodzice bardzo dumni ze swych pociech byli, niektórzy się nawet trochę wzruszyli, bo nasze maluszki ich do tego doprowadziły. Na zakończenie mali aktorzy gromkie brawa otrzymali i na naprawdę szczęśliwych i dumnych wyglądali, gdyż na to wszystko sobie zapracowali. Na brawa i gratulacje także nasi wspaniali Rodzice zasłużyli, dzięki którym  Krasnoludki tak cudownie wyglądały. Dzięki ich wielkiemu zaangażowaniu i wsparciu Jasełka nam się udały, zatem BRAWA im bijemy i GRATULACJE składamy, że takich cudownych aktorów nam wychowali.

Beata Nielipowicz