JEŻYKI W SZKOLE NA ZAJĘCIACH Z PLASTYKI

CHĘTNIE SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ NR 2 ODWIEDZAMY, BO MIŁO CZAS TAM SPĘDZAMY

Przedszkolaki z wielką radością przyjmują zaproszenia do szkoły, ponieważ dobrze tam czują się. Zdążyły poznać niektórych nauczycieli. Podczas przerw lekcyjnych mogą spotkać starsze rodzeństwo. Bardzo podobają się dzieciom duże korytarze ,po których mogą biegać. W dniu 16.12.2013 Pani ze świetlicy szkolnej przygotowała dzieciom zajęcia plastyczne. Przyszli uczniowie sprostali zadaniom, które były do wykonania. Praca dzieci nawiązywała do tematu zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Ozdobione przez przedszkolaków choinki zdobią ścianę szkolnego korytarza, a jedna z nich zdobi naszą salę. Dziękujemy wszystkim Paniom zaangażowanym w zorganizowanie ciekawego zajęcia dla naszych „ Jeżyków”.

M. Łapińska