BAJKOWA KRAINA JULIANA TUWIMA- JEŻYKI 2013

III MIEJSCE NASZEJ AMELKI W KONKURSIE

PLASTYCZNYM

Dzieci z naszej grupy chętnie uczestniczą w różnych konkursach organizowanych nie tylko w naszym przedszkolu, ale również jesteśmy otwarci na propozycje z innych instytucji. Do konkursu plastycznego zaprosiły nas Panie z Biblioteki Publicznej w Łapach. Jego celem było nie tylko poznanie twórczości J. Tuwima, lecz także pobudzanie wyobraźni, kreatywności, rozwijanie talentów plastycznych oraz wyrobienie nawyku korzystania z usług biblioteki. To są bardzo ważne cele w kształtowaniu osobowości małych dzieci, toteż chętnie wzięliśmy udział w tym konkursie. I udało się. III miejsce naszej Amelki to wielki sukces. Utalentowanych dzieci u nas nie brakuje. Gratulujemy dziewczynce i czekamy na dalsze sukcesy naszych wychowanków.

Małgorzata Łapińska