MIKOŁAJKI 2013

HU, HU, HA! MIKOŁAJA KOCHA GROMADKA NASZA!

Jak tradycja nakazuje 6 grudnia każde dziecko odwiedzin Świętego Mikołaja oczekuje. Do naszego przedszkola również  tego dnia Mikołaj przybył na saniach złoconych i przez renifery prowadzonych. Z workiem prezentów na środku holu w szatni sobie siadł się i czekał, co mu przedszkolna dziatwa na rozgrzewkę zaśpiewa. Więc dzieci nie czekając ani chwili koncert życzeń mu urządziły. Po czym nastąpiła najbardziej oczekiwana chwila, kiedy to upominki rozdawał i podziękowania serdeczne w zamian od dzieci i pracowników dostawał. Potem każda grupa do siebie zaprosiła i  piosenkami oraz wspólnym tańcem nieźle go zmęczyła. Mikołaj tak tańczył razem z dzieciakami, aż zadyszki dostał staruszek kochany. Choć ta wizyta go trochę zmęczyła,  ale wspólne zdjęcie zrobił, by pamiątka była. Na pożegnanie  obiecał, że w Wigilię jeszcze raz odwiedzi nas, choć w domu,  bo on dobrze wie, co każde dziecko dostać jeszcze chce. Trzymamy go za słowo i obiecujemy, że nadal grzeczni będziemy, że aż strach, bo każdy prezent dostać ma!!! Przedszkolne prezenty dzieciom się bardzo podobały. Zaraz po wizycie Mikołaja je rozpakowały i do zabawy się zabrały.

Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi, że znalazł czas i zechciał OSOBIŚCIE odwiedzić nas. Buziaki mu przesyłamy i w święta też czekamy.

Pani Dyrektor również dziękujemy , że z Mikołajem współpracowała i w przygotowywaniu prezentów dzielnie pomagała.

Beata Nielipowicz