W SZKOLE NR 2 - JEŻYKI

JESTEM DUŻYM PRZEDSZKOLAKIEM

Grupa „Jeżyki” to przyszłoroczni uczniowie. Chcemy naszym dzieciaczkom już teraz pokazać miejsce, w którym zdobywać będą wiedzę z wielu dziedzin nauki. Nasza współpraca ze Szkołą Podstawową nr 2 w Łapach będzie trwała cały rok. 22 listopada zwiedzaliśmy budynek szkoły, który zrobił na dzieciach ogromne wrażenie. Spośród wielu miejsc bardzo podobała się dzieciom pracownia komputerowa i sala gimnastyczna, która w porównaniu do niewielkiego wzrostu przedszkolaków okazała się ogromna. Pani bibliotekarka pokazała zgromadzony szkolny księgozbiór. W tym ciekawym miejscu przeczytała dzieciom książeczkę o misiach, które obserwowały ptaki. Naszą przewodniczką po szkole była Pani E. Łapińska za co bardzo dziękujemy.

M. Łapińska