ZAJĘCIA OTWARTE - PUCHATKI

CZY TO JUTRO, CZY TO DZIŚ – WSZYSTKIM JEST POTRZEBNY MIŚ !

Niedługo cieszyliśmy nim oczy, bo zniknął błyskawicznie. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało dyplom Przyjaciel Pluszowego Misia oraz Misiowe mandale do pokolorowania w domu. Dzięki tylu przyniesionym maskotkom mogła powstać wspaniała Galeria Pluszowego Misia. Pięknie prezentowały się też kolorowe koce z motywem misiów. Dziękuję rodzicom za liczne przybycie, za współpracę, zaangażowanie – to mobilizuje do  jeszcze większego wysiłku.

Elżbieta Porowska