KRASNOLUDKOWE WIEŚCI

W CHATCE KRASNOLUDKÓW

Nasze Krasnoludki to są same zuchy! Od pierwszego dnia w przedszkolu bawimy się i zachowujemy jak przystało na super maluchy. Czasem sobie popłaczemy, ale tylko po to, by pokazać, że o naszych kochanych Rodzicach i przedszkolu nie zapominamy. Nasze panie zaraz nas pocieszają i do kolejnej zabawy zapraszają. A czasu na zabawę od rana dosyć mamy. Ze wszystkimi zabawkami chętnie się spotykamy. Lale, wózki i naczynia to dziewczynek jest kraina, a dla chłopców największa uciecha gdy, po sali z autami biegają lub z klocków zamki układają. Na zajęciach też miło czas spędzamy: piosenki śpiewamy, wierszyki recytujemy, liczymy i o sobie rozmawiamy. Przy stoliczkach rysujemy, malujemy, lepimy i układankami się bawimy. Pochwalić się też chcemy, że już w kółeczku siadamy i bajek słuchamy. Przed jedzonkiem rączki umyć potrafimy, a potem ze smakiem posiłek zjadamy, bo choć my maluszki, to o zdrowie dbamy! Na zdjęciach troszkę zobaczyć możecie, jak się żyje w naszym Krasnoludkowym świecie.

B. Nielipowicz