WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI

PIĘKNIE RECYTUJEMY WIERSZE

W piątek 14.06.2013r w WOAK w Białymstoku odbył się kolejny wojewódzki konkurs recytatorski o Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki, w którym nasze przedszkole reprezentowali:

Ola Karasiewicz i Oskar Misiewicz

z grupy Smerfów.

Uczestników było prawie 50, więc konkurencja ogromna, ale i tym razem nasze przedszkolaki dały z siebie wszystko. Oskarek występował ostatni, więc zasłużył na podwójne brawa i gratulacje za wytrwałość i cierpliwość. Ola natomiast otrzymała wyróżnienie, z czego równie jesteśmy dumni i bardzo jej gratulujemy tego sukcesu. Zarówno Ola jak i Oskar przepięknie wystąpili, więc oklaski, gratulacje i buziaki były. My im raz jeszcze serdecznie gratulujemy i dziękujemy, że nas tak godnie reprezentowali. Rodzicom Oli i Oskarka także gratulujemy i dziękujemy za współpracę podczas przygotowań. Natomiast Panu Adamowi Karasiewiczowi serdecznie dziękujemy za bezpieczną i komfortową podróż do Białegostoku. Inne dzieci do recytowania zachęcamy, bo na kolejne talenty już czekamy.

B.Nielipowcz