GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

O SREBRNĄ RÓŻDŻKĘ DOBREJ WRÓŻKI

Już od lat nasze przedszkolaki biorą udział w gminnym konkursie recytatorskim „O srebrną różdżkę Dobrej Wróżki”. W tym roku konkurs odbył się w piątek 07. 06. 2013r w łapskim Domu Kultury. Nasze przedszkole reprezentowane było przez: Zuzannę Piekutowską , która recytowała „Wyspę szczęśliwości” i Maksymiliana Niewińskiego z utworem „Pstryk” z grupy Muminków, Oskara Misiewicza z „O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”, Aleksandrę Karasiewicz z „Moją siostrą królewną”, Jakuba Onopę ze „Staszkiem” i Natalię Hołowienko z „Entliczkiem pentliczkiem” z grupy Smerfów oraz Zofię Karasiewicz z „Żabą” z grupy Jeżyków. Recytujących było bardzo wielu prawie 30, więc jury ponad godzinę małych wykonawców słuchało, po czym werdykt ogłosili,  na który dzieci z wielką niecierpliwością czekały. Ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu  laureatami I nagrody tego rocznej edycji zostali exeaquo  Ola Karasiewicz i Oskar Misiewicz, którzy będą reprezentować naszą gminę w Białymstoku. Pozostali nasi artyści także wspaniale się spisali, pięknie recytowali, tylko tym razem nagrody nie otrzymali. Ale się tym nie przejmują, tylko nadal trenują!!! Wszystkim recytatorom występu gratulujemy, a rodzicom oprócz gratulacji także podziękowanie za pomoc w przygotowaniach składamy, dalszych sukcesów w edukacji dzieci życzymy oraz zalecamy nieustanne ich wspieranie i bez względu na wszystko, MIŁOŚCIĄ obdarowywanie.

B.Nielipowicz