MUMINKI W PIZZERII MEDUZA

MUMINKI POZNAJĄ WŁOSKIE SMAKI W PIZZERII MEDUZA

Korzystając z zaproszenia Biblioteki Publicznej w Łapach grupa Muminków 5 czerwca br. uczestniczyła w akcji głośnego czytania w pizzerii Meduza w Łapach. Tematem przewodnim akcji Cała Polska czyta dzieciom było nawiązanie do kuchni włoskiej. Po przybyciu do pizzerii Meduza i miłych słowach powitania, przedszkolaki wysłuchały opowieści o niesfornym pajacyku, czytanej przez pracowników  pizzerii, od których dowiedzieli się również skąd pochodzi pizza, jak powstaje pizza oraz poznali składniki niezbędne do przygotowania pizzy. Spotkanie czytelnicze zakończyło się degustacją włoskiej potrawy.

Serdecznie dziękujemy pracownikom  Oddziału Dziecięcego Biblioteki Publicznej w Łapach za zorganizowanie i zaproszenie przedszkolaków na spotkanie czytelnicze w pizzerii Meduza oraz Pani Hannie Łapińskiej - właścicielce Pizzerii „Meduza” w Łapach,

Małgorzata Perkowska