WYCIECZKA MUCHOMORKÓW

PIERWSZA WYCIECZKA MUCHOMORKÓW

13 czerwca 2013 roku najmłodsza grupa z naszego przedszkola uczestniczyła w pieszej wycieczce do księgarni ,,Dom Książki” w Łapach. Muchomorki dzielnie pokonały trasę z przedszkola do księgarni i z powrotem. Przestrzegały poznanych zasad zachowania się na ulicy i w księgarni. Dzielnie szły w parach wzbudzając zainteresowanie przechodniów. W księgarni ,,Dom Książki” panie przygotowały dzieciom wiele atrakcji.  Na początku spotkania odbyło się zwiedzanie księgarni i oglądanie półek z książkami. Przedszkolaki mogły wybrać lekturę do głośnego czytania. Po wysłuchaniu trzech książeczek Muchomorki rysowały ilustracje przedstawiające postacie z bajek. Na zakończenie wycieczki dzieci otrzymały wiele niespodzianek. Wycieczka w księgarni dostarczyła naszym wychowankom dużo radości. Mimo wysiłku i zmęczenia maluchy świetnie sobie poradziły.

Serdecznie dziękujemy personelowi księgarni ,,Dom Książki” w Łapach za miłe przyjęcie i pomoc w realizacji programu Cała Polska Czyta Dzieciom.

Małgorzata Perkowska