SMERFY W BIBLIOTECE

KRASNOLUDKI SĄ NA ŚWIECIE

Nasza grupa we wtorek 12.05 została zaproszona na wspólne czytanie tym razem do biblioteki dziecięcej. Panie stworzyły wspaniałą, miłą, rodzinną atmosferę dzięki czemu czas bardzo szybko minął. Spotkanie było pod hasłem „Krasnoludki w bibliotece” . Najpierw czytała pani Ula pracownica UMiG w Łapach krótką bajkę o krasnoludkach, potem dzieci z równie wielkim zainteresowaniem wysłuchały utworów o krasnoludkach w połączeniu z pokazem multimedialnym prezentowanym przez Panią bibliotekarkę. Po czym Panie serdecznie zaprosiły dzieci do odwiedzania biblioteki, ale już w towarzystwie rodziców i pozwoliły na  króciutkie zwiedzenie biblioteki, a na zakończenie były gorące podziękowania i prezentów własnoręcznie wykonanych wręczanie. Dzieci też drobne upominki otrzymały, więc  o bibliotece będą na pewno pamiętały, bo nasze Smerfy książki uwielbiają, a ich Rodzice przecież o edukację wyjątkowo dbają.

Wszyscy z wycieczki są bardzo zadowoleni,

za co Paniom z Biblioteki Dziecięcej

BARDZO DZIĘKUJEMY!!!