DZIEŃ RODZINY 2013

KLIKNIJ I OBEJRZYJ FILM

DZIEŃ RODZINY

4 czerwca odbyły się obchody „Dnia Rodziny” w Przedszkolu nr 2 w Łapach. Uroczystości rozpoczęła Pani dyrektor Aneta Perkowska, która przedstawiła przedszkole jako placówkę promującą zdrowie i złożyła życzenia wszystkim uczestnikom imprezy oraz poprosiła Księdza proboszcza Waldemara Krzywińskiego o wyświęcenie placu zabaw.  Z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki otrzymały książeczkę wydaną pod patronatem Burmistrza Łap oraz przy wsparciu finansowym UMiG Łapy i sponsorów:

Pani Antoniny Gryglewskiej PSS Społem

Pana Wojciecha Grodzkiego właściciela piekarni

Pana Daniela Łapińskiego właściciela sklepu NORIS

Pani Marty Dzielnickiej prezes Stowarzyszenia Kulturysta

Cała uroczystość odbyła się w formie pikniku w ogrodzie przy przedszkolu. Czas wypełniały występy dzieci, gry i zabawy przygotowane przez nauczycielki. Dzieci malowały twarze, brały udział w loterii fantowej i bawiły się w artystów plastyków. Na pikniku można było obejrzeć wóz strażacki i potańczyć przy dźwiękach muzyki.  Wszystkie dzieci i goście zaproszeni zostali na pyszną grochówkę i kiełbaski z grilla, a także słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Ten Dzień Rodziny był pierwszym piknikiem zorganizowanym przy Przedszkolu nr 2.  Piękna pogoda, dobra organizacja kadry i rodziców oraz  ludzi dobrej woli  pozwoliła miło spędzić ten czas z dziećmi, bo „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Dziękujemy za uczestnictwo w pikniku:

Księdzu Proboszczowi Waldemarowi Krzywińskiemu

Burmistrzowi Miasta Łapy Wiktorowi Brzosko

Pani Sekretarz Urszuli Jabłońskiej

Pani Prezes Stowarzyszenia Kulturysta Pani Marcie Dzielnickiej

Panu Dyrektorowi Domu Kultury Grzegorzowi Perkowskiemu

Panu Wojciechowi Kusznerko

Panu Robertowi Dąbrowskiemu

oraz

dzieciom , Rodzicom i wszystkim tym, którzy przyczynili się do uświetnienia tego święta, a nie mogli z nami bawić się.

Specjalne podziękowania kierujemy również do Pana Piotra Pietraszko naczelnika Ośrodka Szkolenia Straży Pożarnej za zaangażowanie i pomoc w organizacji Dnia Rodziny

Dziękujemy bardzo

Dyrektor i pracownicy Przedszkola nr 2 w Łapach