DZIEŃ DZIECKA 2013

DZIEŃ DZIECKA

Nasze przedszkolaki z koła tanecznego „Roztańczone nutki” oraz z koła teatralnego „Baju –baj” w niedzielę 02.06. 2013r w sali św. Józefa przy ul. Cmentarnej, na zaproszenie stowarzyszenia „Petrus” miały gościnny występ. Przed licznie zgromadzoną publicznością mali tancerze z wielkim wdziękiem i gracją odtańczyli trzy ludowe tańce, natomiast nasi aktorzy zaprezentowali swój spektakl „Wakacyjna wędrówka”. Mali artyści zostali przez publiczność docenieni, brawami obdarowani, a przez dumnych rodziców gorąco i serdecznie wyściskani. W tym miejscu pragniemy rodzicom raz jeszcze podziękować za poświęcony czas i chęć udziału ich dziecka w powyższej imprezie. Natomiast organizatorom chcemy pogratulować inicjatywy i zapału oraz podziękować za zaproszenie do współpracy. Dzieci były przeszczęśliwe i dowartościowane, rodzice docenieni, a organizatorzy zadowoleni, więc życzymy sobie więcej takich chwil, a życie w Łapach zmieni się w mig.

B.Nielipowicz