V PRZEGLĄD PRZEDSTAWIEŃ JASEŁKOWYCH

SMERFY NA PRZEGLĄDZIE JASEŁKOWYM

Dzieci z grupy Smerfów już po raz drugi gościnnie reprezentowały nasze przedszkole
w V Przeglądzie Przedstawień Jasełkowych, który odbył się 4.01.2012r w Zespole Szkół
w Płonce Kościelnej. Organizatorzy otoczyli  nas bardzo troskliwą opieką. Swoją pomoc młodszym kolegom podczas przygotowań oferowały również starsze dzieci, co było bardzo budujące i miłe. Kiedy organizatorka pani Agnieszka Stypułkowska zapowiedziała nasz występ, mali aktorzy z pełnym entuzjazmem i profesjonalizmem weszli w swoje role. Dla naszych małych aktorów było to wielkie przeżycie. Nowe miejsce, nowa, przepiękna scenografia, widownia pełna ludzi, komisja za stołami i do tego wszystkiego trzeba mówić do mikrofonów!!! Czy znalazłby się ktoś, kogo nie obleciał by strach? Okazało się ,że tak! To nasze Smerfy!!! Ku naszemu zaskoczeniu i zadowoleniu występ przed liczną i nieznaną publicznością był bardzo udany, a przede wszystkim  był gorąco przyjęty przez oglądających. Nasze dzieciaki dostały gromkie brawa, a widownia skandowała: „Dzieciaki górą”!  Byli najmłodsi, a narobili najwięcej zamieszania  i dostarczyli wielu wrażeń! Brawo!!!  Był to dla nas bardzo wzruszający moment. A na widowni cały czas była nasza Pani Dyrektor Mirosława Matusik, która mocno za nas trzymała kciuki i w międzyczasie robiła pamiątkowe zdjęcia.  Na zakończenie otrzymaliśmy podziękowania i gratulacje od Pani Dyrektor ZS w Płonce Kościelnej Alicji Łapińskiej oraz od za-cy Pana Burmistrza Zdzisława Jabłońskiego. Na ręce naszej Pani Dyrektor zostały wręczone podziękowania i nagroda wyróżnienia  za  występ Smerfów. Schodząc ze sceny dzieci słyszały słowa uznania, pochwały i  gratulacje. Były tym trochę oszołomione i zaskoczone tak entuzjastyczną reakcją otoczenia.  A buzie ich były coraz bardziej uśmiechnięte i rozradowane, wierzymy, że w pełni dowartościowane! Również po występie wokół nas było dużo życzliwych osób, które pomagały przebrać się dzieciom. Ale to nie był koniec miłych wrażeń, gdyż zostaliśmy zaproszeni na wspaniały poczęstunek do pięknie  przygotowanej  sali. Na stołach czekały na dzieci  pyszne, domowego wypieku ciasta i gorąca herbatka. Nasze przedszkolaki nie odmówiły poczęstunku i ochoczo zaczęły pałaszować łakocie. Było nam TAK  MIŁO I DOBRZE, że zapomnieliśmy, że trzeba wracać do przedszkola na obiad.  Podróż również mieliśmy komfortową. Po raz pierwszy jechaliśmy gimbusem! Ale była frajda! Każdy siedział gdzie chciał. Dzieci wróciły szczęśliwe, pełne wrażeń, a ten występ zapamiętają na pewno na dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo, tak jak my.

W tym miejscu dziękujemy serdecznie Panu Burmistrzowi  za udostępnienie nam środka transportu.
BARDZO DZIĘKUJEMY!!!
Pani Agnieszce Perkowskiej z BOS-u również dziękujemy za monitorowanie sprawy dotyczącej transportu Smerfów do Płonki. Na ręce Pani Dyrektor  Zespołu Szkół w Płonce Kościelnej -  Alicji Łapińskiej składamy serdeczne podziękowanie za gościnność podczas przeglądu. Pani Agnieszce Stypułkowskiej, Pani Anecie Łapińskiej oraz Pani Marcie Kamińskiej gorąco dziękujemy za zaproszenie i tak wspaniałe przyjęcie naszej grupy . Zostaliśmy otoczeni wyjątkową życzliwością, gościnnością, opieką, pomocą  ze wszystkich stron.
    Składamy słowa uznania i podziękowania sponsorom oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w organizacji tego przedsięwzięcia. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz  wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Beata Nielipowicz i Janina Perkowska