MIKOŁAJKI

MIKOŁAJKI

Jak tradycja nakazuje 6 grudnia każde dziecko odwiedzin Świętego Mikołaja oczekuje.  Do  naszego przedszkola  również  tego dnia Mikołaj przybył  na saniach złoconych i przez renifery prowadzonych. Z workiem prezentów na środku sali sobie siadł się  i czekał co mu przedszkolna dziatwa na rozgrzewkę zaśpiewa. Więc dzieci nie czekając chwili koncert życzeń mu  urządziły. Wesołymi piosenkami serce jego rozgrzały, a wspólnym tańcem nieźle go rozruszały. Mikołaj tak tańczył razem z dzieciakami, aż zadyszki dostał staruszek kochany. Potem nastąpiła najbardziej oczekiwana chwila, kiedy to upominki rozdawał i podziękowania serdeczne w zamian od dzieci dostawał.  Choć ta wizyta  go trochę zmęczyła,  ale wspólne zdjęcie zrobił, by pamiątka była miła. A na pożegnanie  obiecał, że w Wigilię jeszcze raz odwiedzi nas, choć w domu,  bo on dobrze wie, co każde dziecko dostać jeszcze chce.  Trzymamy go za słowo i obiecujemy, że nadal grzeczni będziemy, że aż strach, bo każdy prezent dostać ma!!!

Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi, że znalazł czas by OSOBIŚCIE odwiedzić nas. Buziaki JJJ mu przesyłamy i w święta czekamy.

Beata Nielipowicz

Tradycyjnie  6 grudnia Przedszkole nr 2 w Łapach odwiedził Mikołaj. Od samego rana wszystkie dzieci czekały na gościa w sali gimnastycznej specjalnie na ten dzień udekorowanej. Przywitały Mikołaja koncertem. Nawet najmłodsze przedszkolaki staruszka się nie bały i chętnie z nim  rozmawiały. Tańce z Mikołajem rozweseliły każdego przedszkolaka. Na zakończenie wizyty serdeczny gość wielki czerwony wór na środek sali wyciągnął i wszystkie dzieci obdarował książkami.
      Dzieci podziękowały za prezenty oraz obiecały Mikołajowi, że poproszą Rodziców o przeczytanie książeczek w domu.
     Życzę miłego wspólnego czytania całym rodzinom.
    Dziękuję Pani Dyrektor Przedszkola nr 2 w Łapach Mirosławie Matusik oraz Radzie Rodziców przy Przedszkolu nr 2 w Łapach za pomoc w realizacji programu ,,Cała Polska czyta dzieciom” i zakup książeczek dla każdego dziecka w przedszkolu.

Małgorzata Perkowska