DESZCZOWY KRÓL

DESZCZOWY KRÓL

W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” grupa Smerfów przygotowała krótką inscenizację pt. „Deszczowy król”, opartą na literaturze dziecięcej. Dzieci z wielkim zapałem przystąpiły do prób, a także bardzo chętnie i aktywnie włączyły się w przygotowanie scenografii i rekwizytów. Potem gości z przedszkola na piątek 25.XI.2011 r zaprosiły i przygotowanie strojów rozpoczęły. W dzień premiery Smerfy były bardzo podekscytowane, ale gdy zobaczyły kolegów i koleżanki z innych grup, którzy na przedstawienie przybyli, to trema minęła i wszystko poszło jak z płatka. Po występie gromkie i długie brawa były, z czego mali aktorzy bardzo się cieszyli i dumni z siebie byli. Inne dzieci do słuchania książek zachęcali, tacy to C czytelnicy mali!!! Rodzicom również postanowili zaprezentować efekty swojej aktorskiej pracy. Po zajęciu otwartym, które było 1.XII. 2011r  choć już trochę zmęczeni, na salę gimnastyczną  kochanych rodziców zaprosili i tam „Deszczowego króla” przedstawili. Rodzice, mimo późnej godziny o zmęczeniu nie pamiętali i swoim małym aktorom owacje na stojąco zgotowali, a także czytać dzieciom jeszcze więcej książek obiecali.

Pragniemy podziękować też naszym cudownym Rodzicom za pomoc

w przygotowaniu strojów i niezbędnych rekwizytów do spektaklu.

Jesteśmy wdzięczne za Wasze zaangażowanie. Doceniamy!!!

Dziękujemy!!! Brawa Wam bijemy

Beata Nielipowicz