SMERFOWA CODZIENNOŚĆ

SMERFETKI I WAŻNIAKI TO PRAWDZIWE PRZEDSZKOLAKI!

Kochani, jeśli chcecie zobaczyć co robimy w przedszkolu przez całe dnie, to na te kilka zdjęć zerknijcie. One tylko w niewielkim procencie pokażą Wam, jak wygląda nasza Smerfowa codzienność.  Często, siedząc w kółeczku opowiadamy, czasem obrazki układamy, lubimy też rysować, malować i przy okazji nieźle się wysmarować. Ćwiczymy też, biegamy, bo my o zdrowie dbamy. Z również apetytem posiłki zjadamy, a po nich chętnie odpoczywamy.
Ale najbardziej na świecie bawić się lubimy! A jak? A tak, że słyszy o tym cały świat!!! Bo my, jak wszystkie dzieci na całym świecie,  kochamy nasze przedszkole, przecież.                                         Tak wygląda w skrócie nasz świat, gdy się ma 5 lub 6 lat.

Beata Nielipowicz