AKADEMIA AMPERKA

AMPEREK

AKADEMIA MAŁEGO AMPERKA

20 października w naszym przedszkolu gościliśmy Pana Waldemara Topczewskiego, który przeprowadził z dziećmi spotkanie dotyczące elektryczności. Prezentacja multimedialna jaką nam zaprezentował była bardzo ciekawa i pozwoliła dzieciom na czynny udział w spotkaniu. Przedszkolaki chętnie odpowiadały na pytania i rozwiązywały zagadki. W nagrodę każde dziecko otrzymało kolorowankę, a młodsze grupy pamiątkowe magnesy.

Dziękujemy Panu Waldemarowi za przeprowadzenie niezwykle ciekawej prezentacji.

Akademia Małego Amperka jest akcją społeczną PKP Energetyka S.A. zainaugurowaną przez spółkę w październiku 2010 r. Partnerem  tej kampanii jest Stowarzyszenie Elektryków Polskich,którą swoim patronatem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Rzecznik Praw Dziecka ma na celu edukację najmłodszych jak bezpiecznie obchodzić się z prądem.

Wszystkich Rodziców zachęcamy do odwiedzenia
Akademii Małego Amperka,
na której znajdują się ciekawe gry i zabawy.

Aneta Perkowska