PASOWANIE MUMINKÓW

FILMY

OTO SĄ STARSZAKI - PRZEDSZKOLNE WAŻNIAKI!

21 października 2011 r. Muminki zaprezentowały pierwszą w ich wykonaniu sztukę teatralną "Jesień do nas zawita". Nasi mali aktorzy juz od rana bardzo przeżywali występ. Od tygodni uczyli się swoich ról, dlatego tak bardzo chcieli pokazać co już potrafią. Ze śpiewem i bijącymi serduszkami, marszowym krokiem weszli odważnie na scenę. Z widowni Rodzice przywitali ich gromkimi brawami. Nasi aktorzy pokazali na co ich stać. Z dumą odgrywali swoje role, śpiewali piosenki i tańczyli. Na zakończenie nasze przedszkolaki zaprosiły Panią dyrektor do pasowania. Po złożonej obietnicy 5 latki zostały pasowane na starszaków, natomiast 4 latki na wesołych przedszkolaków. Muminki otrzymały pamiątkowe dyplomy. Wszystkie zostały "pasowane" czarodziejską kredką. Po części artystycznej wszyscy zostali zaproszeni na wielkie ucztowanie.
        Piątkowe popołudnie w przedszkolu było bardzo udane i na pewno pozostanie dlugo w pamięci naszych przedszkolaków.

Wszystkim Rodzicom serdecznie dziękujemy
za pomoc w realizacji przedstawienia.

Dziękujemy Pani Agnieszce Dworakowskiej - mamie Miłosza
za zaprojektowanie i uszycie tronu - fotela do pasowania, który zostanie wykorzystany podczas urodzin dzieci.
Dziekujemy Pani   Marzenie Halickiej - mamie Malwinki
za zorganizowanie "zaczarowanej kredki".

Dziękujemy Rodzicom, za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.

— Paulo Coelho
Piąta Góra