MUMINKI U FOTOGRAFA 2011

KAŻDY MUMINEK WIE, CO U FOTOGRAFA ROBI SIĘ!

22 września w czwartek Muminki wybrały się na pierwszą tak długą wycieczkę do fotografa. Na miejscu przywitały nas bardzo miłe Panie, które pięknie opowiadały o aparatach fotograficznych i o tym jak wywołuje się zdjęcia. Dzieci obejrzały miejsce do wykonywania profesjonalnych fotografii, gdzie znajdowały się rózne dziwne rzeczy :-) Mogły też  obejrzeć sklep z akcesoriami, ramkami, albumami itp. Wielką ciekawość rozbudził w nich specjalny mechanizm. W pewnym momencie wszyscy ujrzeliśmy kosmiczne tło, na którym wszyscy mogli pozować do zdjęcia. Nie wszyscy byli zadowoleni, niektórzy trochę bali się nawet :-) Na zakończenie dzieci otrzymały Dyplomy ukończenia kursu fotograficznego i wręczyły pamiątkowe rysunki.
Pragniemy serdecznie podziękować Pani Barbarze Banaszewskiej za tak ciepłe przyjęcie przedszkolaków. Wizyta u fotografa na pewno będzie miłym wspomnieniem dla nas wszystkich. Zapraszamy do galerii Muminków

Aneta Perkowska