WIELKIE SUKCESY KRASNOLUDKÓW

SUKCESY KRASNOLUDKÓW

Krasnoludki w miesiącu kwietniu dwukrotnie wystąpiły na białostockich scenach ze swoim przedstawieniem pt. "Dawno, dawno temu". Pierwszy występ miał miejsce w Młodzieżowym Domu Kultury, a drugi w Podlaskim Instytucie Kultury. Dzieci niesamowicie odnalazły się na scenie gdzie zdobyły swoje pierwsze doświadczenia w roli aktorów. Spektakl nawiązywał do różnych bajek, z których Postaci  próbowały ocenić, która z wartości jest najważniejsza w życiu. Po dłuższej dyskusji, doszły do wspólnego wniosku, że jest nią miłość.

Gratulujemy naszym małym aktorom odwagi i umiejętności aktorskich. Gratulujemy wychowawczyniom Pani Patrycji Maciejczuk i Pani Katarzynie Łapińskiej, podziwiamy za pomysłowość i ogrom włożonej pracy w przygotowanie grupy do prezentacji Przedszkola nr 2 w Łapach. Dziękujemy Rodzicom za współpracę, przygotowanie strojów i pomoc w organizacji wyjazdów do Białegostoku. Jesteśmy dumni z naszych artystów!

Mamy nadzieję, że nasze Krasnoudki nadal będą rozwijały swoje zdolności!