ZAJĘCIA JĘZYKOWE - LUTY 2022

Podczas zajęć z języka angielskiego w ramach projektu „Bo w przedszkolu fajnie jest” dzieci poznawały dalsze losy Misia Toma, a także jego przyjaciółki Keri. W trakcie zajęć, dzieci za pomocą drewnianego zestawu pokazywały co jadły na śniadanie, a następnie starały się budować krótkie i proste zdania, z wykorzystaniem obrazków. Wiele emocji wzbudziła u dzieci także gra 5 sekund, gdzie musiały one w tym czasie wymyślić i powiedzieć słowa w języku angielskim. Dzięki pomocom, które dostaliśmy w ramach projektu, dzieciaki miały też możliwość uzupełniać karty pracy na podstawie bajek, które oglądaliśmy w danym dniu.

Agnieszka Bujno