Angielski_projekt_grudzień_2021

W grudniu, na zajęciach projektowych, w dalszym ciągu poznawaliśmy przygody Misia Toma i jego koleżanki Keri. W związku z tym oglądaliśmy bajkę w języku angielskim pt. „Train”. Uczyliśmy się także piosenki pt. ‘’I can see my train”.

W związku z poznawaniem nowego słownictwa i utrwalaniem go, budowaliśmy wieżę z poznanych słów, a także papierowych kubeczków według ustalonego wzoru. Do trudniejszego poziomu udało się na razie przejść tylko dwóm grupom :-)

Agnieszka Bujno

kliknij i zobacz galerię