JASEŁKA 2021

JEZUS SIĘ NARODZIŁ, WSZYSTKICH OSWOBODZIŁ

W środowe przedpołudnie 15.XII. grudnia grupa Puchatków Jasełka zaprezentowała, które od miesiąca przygotowywała. Niestety pandemia plany pokrzyżowała i Jasełka zostały nagrane, a potem na stronie internetowej przedszkola udostępnione.  Na żywo nie dane nam występu zaprezentować, ale mamy nadzieję, że i tak wiele pozytywnych emocji oraz nastrój świąteczny udało się wywołać. Puchatki mnóstwo sił i pracy w bożonarodzeniowe przedstawienie  musiały włożyć, by oglądających choć troszkę wzruszyć. Jasełka to praca wielu osób, którym się w tym miejscu podziękowania należą. Przede wszystkim podziękować i docenić pragniemy Naszych małych aktorów wspaniałych. Brawo wielkie im bijemy i nisko się kłaniamy za ich wysiłek, wdzięk i profesjonalizm. Pani Beatce Michno i Marcie Hryniuk wielkie dzięki składamy,  gdyż wytrwale pomagały, przy nagłośnieniu pracowały. Do Rodziców  także podziękowania kierujemy, którzy swoje pociechy wspierali i do roli przygotować się pomagali. Pani Ani Zielińskiej z sekretariatu również ślicznie dziękujemy i wdzięczność swą okazujemy, gdyż swój cenny czas poświęcała i spektakl o narodzinach Jezuska nagrała. Największe podziękowania Pani Dyrektor Anecie Perkowskiej należą się, która wszystko zmontowała, efekty specjalne dodała i za dotknięciem magicznej różdżki film wyczarowała. Wdzięczność wielką raz jeszcze WSZYSTKIM  wyrażamy, bez których nie powstał by filmik z Puchatkowymi  Jasełkami.

Mirosława Matusik i Beata Nielipowicz