ZAJĘCIA JĘZYKOWE - WRZESIEŃ 2021

BO W PRZEDSZKOLU FAJNIE JEST

Od września dzieci w Przedszkolu nr. 2 w Łapach uczęszczają na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego w ramach projektu „ Bo w przedszkolu fajnie jest” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego 2014-2020 Oś Priorytetowa III. Kompetencje i kwalifikacje Działanie 3.1 Kształcenie i edukacja Poddziałanie 3.1.3 Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej w ramach BOF. Podczas pierwszych zajęć dzieci miały okazję oglądać bajkę w języku angielskim „Tom and Keri” aby poznać głównych bohaterów, z którymi będą się bawić podczas zajęć języka angielskiego w bieżącym roku szkolnym. Nie zabrakło także zabaw ruchowo-językowych, dzięki którym przedszkolaki utrwalały poznane słownictwo używając kolorowych łapek, czy zgadując co znajduje się pod przykrytym obrazkiem.  Podczas zajęć , dzieci tworzyły także grupową pracę plastyczną, która przedstawiała ich wymarzony plac zabaw, rysując innowacyjne sprzęty, które chcieliby na nim umieścić. Podczas wszystkich gier i aktywności dzieci mają okazję osłuchać się z językiem obcym, a także ćwiczyć wymowę poszczególnych słów w języku angielskim.

Agnieszka Bujno