DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

WESOŁO SIĘ BAWIMY – DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA OBCHODZIMY

20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Za przygotowanie Święta w naszym Przedszkolu odpowiedzialne były Pani Beatka i Pani Mirka. Panie w grupach zorganizowały wychowankom wiele atrakcji. Dzieci obejrzały film i prezentację  o zabawach w przedszkolu. Dowiedziały się, że wszystkie przedszkolaki mają takie same zainteresowania, zabawy i lubią odkrywać tajemnice otaczającego świata. Mają wielu przyjaciół.

Dzieci wysłuchały i zaśpiewały Hymn Przedszkolaka.

Pani Dyrektor i Panie Wychowawczynie złożyły dzieciom serdeczne życzenia i zaprosiły do wspólnej zabawy. Dla każdego znalazło się coś ciekawego. Były zagadki, zabawy z kolorową chustą, wyścigi i tańce przy ulubionych przebojach. Było wesoło i czas szybko mijał. Wszystkie dzieci otrzymały niespodzianki: baloniki i pamiątkowe dyplomy. O Dniu Przedszkolaka  pamiętał również Pan Burmistrz – ofiarował dzieciom wiatraczki i chorągiewki w barwach naszego miasta.

Wszystkim Przedszkolakom w dniu ich Święta życzymy raz jeszcze wszystkiego najlepszego – dobrej zabawy i spełnienia marzeń.

Beata Nielipowicz

Mirosława Matusik