CZERWCOWE WSPOMNIENIA ŻABEK

CZEKAMY NADEJŚCIA  WAKACJI

Czerwiec, to już ostatni miesiąc w tym roku szkolnym. Wszyscy z niecierpliwością czekają nadejścia wakacji, a wraz z nimi wreszcie ciepłego lata i letnich wyjazdów. Pierwszego czerwca mieliśmy ważne święto. Był to Dzień Dziecka. Tego dnia wszyscy  świetnie się bawili , piękne przebrania wprowadziły nas w atmosferę wakacyjną oraz zachęciły do  wesołej zabawy na podwórku przedszkolnym. Jak zwykle to bywa ,pierwszego czerwca ,były prezenty i uwielbiane przez wszystkie dzieci lody. W następnych tygodniach poznawaliśmy pojazdy, którymi wybieramy się na wakacje i miejsca letniego wypoczynku. Piosenki i wiersze o letniej tematyce coraz bardziej zbliżyły dzieci do letnich wyjazdów, chociaż w tym roku nadal w reżimie sanitarnym i z różnymi ograniczeniami epidemicznymi .Ostatni tydzień czerwca to pożegnanie przedszkola, prace porządkowe w sali i zbieranie indywidualnych przyborów dzieci. Pożegnania nadszedł czas- życzymy wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji oraz powodzenia w nowym roku szkolnym 2021/2022. Trzymajcie się!

Bożena Domaszewska