CZERWIEC W PUCHATKACH

ŻEGNAMY PRZEDSZKOL

Kolejny miesiąc zaczęliśmy świętowaniem na balu u ,,ślimaka Lucka’’ Wszystkie dzieci swoje święto obchodziły bardzo uroczyście, stroje dzieci zachwyciły wszystkich. Obejrzały teatrzyk, który sprawił wszystkim  wiele radości, były lody i inne niespodzianki.

Wycieczka do szkoły Podstawowej sprawiła Puchatkom bardzo dużo radości. Poznały drogę i obejrzały sale lekcyjne. Spotkały panie , z którymi będą  spotykały  się od września.

Dużo rozmawialiśmy o bezpieczeństwie, już  każdy przedszkolak wie, jak bezpiecznie zachować się w czasie wakacji w różnych sytuacjach.

W ostatnim miesiącu bardzo dużo  czasu spędzaliśmy na podwórku, tam z kolegami i z innych grup czas mijał wesoło i bardzo przyjemnie.

Przed nami wakacje, życzymy by dla każdego były radosne i bezpieczne.

Ligia Łapińska