CZERWIEC W MUCHOMORKACH

I JUŻ WAKACJE …

Czerwiec był w Muchomorkach miesiącem wesołej zabawy, który rozpoczął się obchodami Dnia Dziecka. Codziennie korzystaliśmy z pięknej pogody, więc szaleństwom na placu zabaw nie było końca. Na zajęciach dydaktycznych poruszaliśmy tematy związane z podwórkiem, wakacjami oraz bezpieczeństwem podczas letnich zabaw. Dzieci jak zwykle wykonywały piękne prace plastyczne i poznawały chętnie nowe piosenki. Z wielkim zaangażowaniem przygotowały także laurki dla swoich tatusiów z okazji ich święta. Swoje 4 urodziny w gronie kolegów i koleżanek świętowali Jaś i Staś, dla których zaśpiewaliśmy głośne „Sto lat…”. Za nami pierwszy rok Muchomorków w przedszkolu, rok intensywnej pracy za którą dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. Teraz przyszedł czas na wakacyjny odpoczynek- wszystkim życzymy udanych wakacji!

Małgorzata Piekutowska