CZERWIEC U JEŻYKÓW

CZERWCOWY CZAS

Ależ intensywny czerwiec w wykonaniu Jeżyków. Z jednej strony to już bardzo dojrzałe 5-6-latki, z drugiej roześmiana, rozbrykana grupa kumpli. W czerwcu obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Dziecka, Dzień Ojca, a także urodzinki Jasia i Julci. . Mówiliśmy dużo o bezpieczeństwie podczas wakacji- szczególnie nad wodą, podczas burzy i w kontakcie z obcymi. W tym miesiącu sprawdziliśmy co piszczy w trawie, robiliśmy wiele prac plastycznych, powtórzyliśmy cyferki, a oprócz tego codziennie śpiewaliśmy i tańczyliśmy. Mieliśmy również czas na swobodną zabawę i różne zabawy integracyjne. Korzystaliśmy z uroków naszego ogrodu przedszkolnego????.

Wakacje tuż, tuż...  Zakończyła się wspólna bajkowa przygoda, a przed naszymi Jeżykami nowe wyzwania i niezwykły czas.

Ewelina Jachimczuk