SUKCESY

ODZNACZENIA NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW

Złotymi Medalami za Długoletnią Służbę 15.06.2021 r.  odznaczono nauczycieli i pracowników Przedszkolanr 2 w Łapach: Panią Małgorzatę Perkowską - vice dyrektor przedszkola, Panią Krystynę Płońską - intendentkę oraz Panią Barbarę Nowacką - kucharkę. Wszystkim Paniom serdecznie gratulujemy ????

????????????????????????????????????????????????

Ustanowiony w 1938 r., a przywrócony w 2007 r., jest nadawany za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.

????????????????????????????????????????????

Medal za Długoletnią Służbę dzieli się na trzy stopnie:

I stopień – Medal Złoty za Długoletnią Służbę,

II stopień – Medal Srebrny za Długoletnią Służbę,

III stopień – Medal Brązowy za Długoletnią Służbę

Medalami Komisji Edukacji Narodowej 24 czerwca 2021 r. zostały odznaczone nasze nauczycielki Pani Małgorzata Łapińska i Jolanta Arasimowicz ???? Serdecznie gratulujemy ????

????Medal Komisji Edukacji Narodowej ustanowiony został ustawą z dnia 27 kwietnia 1956 r. o prawach i obowiązkach nauczycieli.

????Medal Komisji Edukacji Narodowej nadawany jest nauczycielom i innym osobom za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

????Minister nadaje Medal z własnej inicjatywy albo na wniosek innych organów.