ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 6 LATKÓW

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS

Środowe przedpołudnie było szczególnym wydarzeniem dla 6-latków kończących rok szkolny  w Przedszkolu nr 2 w Łapach.  Wydarzenie pozwoliło w uroczysty sposób pożegnać się z przedszkolem.  Od następnego roku szkolnego dzieci rozpoczną edukację w szkole podstawowej. Był to dzień szczególny - pełen przeżyć emocjonalnych dla przedszkolaków, rodziców i opiekunów. Dzieci powiedziały wiersz na pożegnanie przedszkola oraz zaśpiewały piosenki. Pani Dyrektor wręczyła wszystkim dzieciom dyplomy i książki, a Rodzicom podziękowania za współpracę. Ten wspólny rok minął dla wszystkich bardzo szybko. Było wiele zabawy, nauki i mnóstwo wspaniałych chwil.  Z pewnością każdy często będzie wracał do nich pamięcią.

Agnieszka Kozłowska