BEZPIECZNE WAKACJE

ZAJĘCIA W RAMACH WSPÓŁPRACY Z POLICJĄ

Zbliżają się wakacje, a więc najwyższa pora, aby pomyśleć o odpoczynku. Przyjemnie jest spędzać czas w lesie, nad jeziorem w górach czy nad morzem. Ale żeby były to miło spędzone dni musimy pamiętać o pewnych zasadach bezpieczeństwa. Dlatego w minionym tygodniu w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia o tematyce bezpieczeństwa podczas wakacji, w ramach współpracy z Policją. Przedszkolaki przypomniały sobie zasady zachowania w czasie wakacyjnych zabaw i podróży, oglądały filmiki edukacyjne, trenowały przechodzenie przez przejście dla pieszych, utrwaliły numery alarmowe i rysowały piękne prace na temat bezpiecznych wakacji. Mamy nadzieję, że dzięki temu wszyscy cali i zdrowi wrócimy do przedszkola po wakacjach.

Patrycja Maciejczuk

Małgorzata Piekutowska