BAL U ŚLIMAKA LUCKA

1 czerwca to szczególny dzień dla każdego dziecka. Jest jednym z najbardziej wyczekiwanych dni w roku. Z okazji tego święta w naszym przedszkolu odbył się bal, w którym uczestniczyły przedszkolaki w przepięknych strojach wzorowanych na mieszkańcach łąki. Odwiedziły nas świerszcze, pająki, koniki polne, a przede wszystkim motyle i biedronki...

W tym dniu dzieci obejrzały także teatrzyk pt.”Pinokio” oraz prezentację przygotowaną przez Nauczycielki ze zdjęć z czasów przedszkolnych naszych pań. Następnie każda grupa ruszyła do swoich sal, by tam wpaść w wir wesołej zabawy. Nie zabrakło również prezentów oraz lodów jak na Dzień Dziecka przystało :-)

Wszystkim dzieciom tym małym i dużym z okazji ich święta życzymy uśmiechu na twarzy każdego dnia.

Paulina Kondracka

Justyna Markowska