MARZEC W BIEDRONKACH

BIEDRONKI WITAJĄ WIOSNĘ

W marcu Biedroneczki wiosny intensywnie szukały. Na spacer się wybraly przy gnieździe dla bocka piosenkę  śpiewały oraz zdrowe zawody urządzały. 8 marca dziewczynki Dzień Kobiet obchodziły, a 10 marca chłopcy- Dzień Chłopaka. Marzec to wesoły i rozśpiewany miesiąc. 18.03.2021 odbył się Przegląd Piosenki Przedszkolaków w myśl „ Muzykę Kochamy i Wam Zaśpiewamy”. Biedroneczki o słonku piosenkę zaśpiewały i z pomponami popis dały. Następnego dnia dyplom otrzymały i w ramach współpracy z Biblioteka Miejską w Łapach wysłuchały bajki pt: ” Rękawiczka” czytaną przez pracownika biblioteki. W zielonym stroju 22.03.2021 Wiosnę wesołymi zabawami powitały. W piękną suknię jej portret ubrały i wiosenny bukiet kwiatów jej podarowały. Przed  świętami o króliczku piosenki śpiewały i palmę Wielkanocną  wykonały.

Wirtualnie Biedroneczki wszystkich świątecznie pozdrawiają.

Jolanta Ponińska