MARZEC W MOTYLKACH

MOTYLKI W POSZUKIWANIU WIOSNY

Marzec był bardzo intensywnym miesiącem. Dzieci poznały zawód muzyka oraz instrumenty muzyczne. W drugim tygodniu bawiły się w teatr, wcielały się w bohaterów bajki pt. „Czerwony Kapturek”, dzięki czemu mogły posmakować zawodu aktora. Sprawiło im to wiele radości! Kolejny tydzień dotyczył sportu. Motylki dowiedziały się, że mogą uprawiać różne dyscypliny sportu zarówno latem jak i zimą. Przez cały miesiąc, dzieci z niecierpliwością czekały na nadejście wiosny. Wraz z Paniami stworzyły przedstawienie pt. „Powitanie Wiosny”, które obejrzały wszystkie grupy w ramach obchodów Święta Wiosny. W konkursie organizowanym przez Dom Kultury w Łapach, jako grupa otrzymaliśmy nagrodę specjalną, a nasza Ritka, po wspaniałej prezentacji piosenki pt. „Wiosna, wiosenka” zajęła I miejsce. Jesteśmy dumne z naszych zdolnych Motylków! Wiosenny tydzień obfitował w poznawanie zwyczajów ptaków, nazw pierwszych pojawiających się kwiatów, sianie owsa. Mimo, że ostatni tydzień dotyczący Wielkanocy odbywa się zdalnie, to mamy nadzieję, że jest pełen radości i oczekiwania na nadchodzące Święta. Z tej okazji, życzymy Państwu dużo zdrowia i rodzinnej atmosfery w te Wielkanocne dni! :)

Małgorzata Łapińska

Patrycja Maciejczuk