DZIEŃ WIOSNY 2021

WIOSENNE ZADANIA PRZEDSZKOLAKÓW

22.03.2021r. przedszkolaki  świętowały pierwszy dzień wiosny. Tego dnia dzieci ubrały się na zielono i od samego rana zabrały się za wypełnianie zadań, które miały pomóc w pożegnaniu zimy. Muminki przeszły z transparentem po placu zabaw i głosiły oficjalne przybycie wiosny, Muchomorki zaprezentowały taniec z parasolami, Motylki przygotowały przestawienie pt.: „Powitanie Wiosny”, Krasnoludki zrobiły pokaz mody wiosennej, Jeżyki bawiły się w podchody szukając pierwszych oznak wiosny, Puchatki namalowały wiosenne graffiti na placu przed przedszkolem, Biedronki przygotowały piękny bukiet kwiatów dla Pani Wiosny, Smerfy stworzyły Eko-Marzannę, którą następnie rozłożyły na części i posegregowały je do odpowiednich pojemników na śmieci. Żabki z pomocą Pań pomalowały sobie twarze w wiosenne wzorki. Każda grupa rozwiązywała wiosenne zagadki, śpiewała piosenkę „Maszeruje wiosna”, a także zaprojektowała suknię Pani Wiosny według swojego pomysłu. Mamy nadzieję, że teraz wiosna zagości u nas na dobre!

"POWITANIE WIOSNY" - PRZEDSTAWIENIE MOTYLKÓW

WIOSENNE ZADANIA PRZEDSZKOLAKÓW