PRZEGLĄD PIOSENKI PRZEDSZKOLAKA

MUZYKĘ KOCHAMY I WAM ZAŚPIEWAMY

Nasze przedszkolaki to rozśpiewana drużyna i żadna pandemia przed śpiewaniem ich nie powstrzyma. Przegląd Piosenki Przedszkolaka w tym roku odbył się grupowo pod hasłem „Muzykę kochamy i Wam zaśpiewamy”. Każda grupa zaprezentowała się wspaniale. Repertuar był bardzo bogaty i zróżnicowany, a każdy utwór w profesjonalny sposób wykonany. Były piękne stroje, scenografie, akcesoria dobrane do charakteru piosenki. Muchomorki - motyle wiosenne budziły, Motylki-5 zmysłów rozbudziły, Biedronki o słoneczku śpiewały, Jeżyki wiewióreczkę do tańca zaprosiły, Żabki o boćku utwór wykonały, Krasnoludki o przyjaźni na instrumentach zagrały, Smerfy z tęczą się bawiły, Puchatki o wiośnie w błękitnej sukience śpiewały, a Muminki o literkach utwór zaprezentowały. Wszystkie grupy w nagrodę dyplomy uznania otrzymały i pamiątkowe zdjęcia z nimi wykonały. Każdej grupie oddzielnie i wszystkim razem wspaniałych występów GRATULUJEMY!!! Paniom za przygotowanie dzieci SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!! Do śpiewania wszystkich zachęcamy, bo gdy śpiewamy to lepszy humor mamy!!!

"5 ZMYSŁÓW MAM" - MOTYLKI

"SŁONECZKO JEST GORĄCE" - BIEDRONKI