LUTY W GRUPIE JEŻYKI

KOLEJNY ZIMOWY MIESIĄC ZA NAMI

Mimo, iż luty był krótkim miesiącem, to wiele się działo. Powrót po feriach oznaczał niezłą zabawę- bal karnawałowy… W kolejnym tygodniu obchodziliśmy walentynki. Jeżyki wzięły udział, przynosząc zużyte baterie- zarazem troszcząc się o środowisko. W lutym nasze przedszkolaki pogłębiły wiedzę dotyczącą bajek i baśni. Poruszyliśmy tematy związane z upływającym czasem, poznaliśmy różne zegary: te współczesne i te dawne. Następnie sprawdziliśmy czy jesteśmy sami w kosmosie. Przedszkolaki zaobserwowały również, że śnieg jest zimny, mokry i miękki, sprawdzały, w jakich warunkach się roztapia i czym różni się od zimnego, twardego, przeźroczystego lodu. Za nami miesiąc pełen wrażeń, a my nie możemy doczekać się już kolejnego miesiąca w którym przyjedzie wiosna.

Ewelina Jachimczuk