LUTY MUMINKÓW

AKTYWNIE SPĘDZONY CZAS

Luty był miesiącem pełnym wrażeń i różnych uroczystości. Zaczął się wesoło od zabaw i tańców na Balu Karnawałowym, kilka dni później dzieci zajadały się pysznymi pączkami w Tłusty Czwartek. Na Ekowalentynki przyniosły zużyte baterie i wykonały piękne kartki walentynkowe, następnie wzięły udział w Ogólnopolskim Tygodniu Mukowiscydozy. Nasza grupa w lutym zapisała się do prozdrowotnego projektu edukacyjnego „Zdrowo jem, więcej wiem” promującego zdrowe odżywianie i zdrowy tryb życia. Obchodziliśmy urodziny Kingi oraz Lenki, dzieci wesoło się ze sobą bawiły, wykonywały prace plastyczne, próbowały czytać proste wyrazy i zdania. Wspólnie wykonały doświadczenia odnośnie objętości wody i mieszania kolorów, ważyły, mierzyły oraz przeliczały.

Justyna Markowska

Katarzyna Olszewska