LUTY W BIEDRONKACH

INTENSYWNY LUTY

Mimo , że luty jest dość krótkim miesiącem nasze dzielne Biedronki miały baaardzo dużo atrakcji. Miesiąc zaczęliśmy balem karnawałowym gdzie wszyscy bawili się przednio, dzieci zmieniły się w wybrane przez siebie postacie z bajek i ulubionych bohaterów. Następną atrakcją miesiąca były EkoWalentynki. Biedroneczki poznały historię tego święta, wykonały śliczne serca oraz pomogły przyrodzie przynosząc do Przedszkola zużyte baterie. Luty zakończyliśmy Ogólnopolskim Tygodniem Mukowiscydozy i  nabyciem podstawowych informacjami dotyczącymi tej choroby.  Przedszkole to nie tylko uroczystości i święta ,nasze dzieci uczestniczyły w zajęciach o tematyce dotyczącej  samodzielności w kuchni, baśni i bajek, matematyki ,zimy oraz instrumentów perkusyjnych. Z zaciekawieniem czekamy na nadchodzące wyzwania kolejnego miesiąca.

Paulina Kondracka

Jolanta Ponińska