LUTY W MUCHOMORKACH

WESOŁE ZABAWY MALUCHÓW

Kolejny miesiąc przedszkolnej przygody za nami! Luty rozpoczął się od balu karnawałowego na który dzieci przybyły przebrane w cudowne, kolorowe stroje. Następnie obchodziliśmy Eko- Walentynki, czyli dzień wypełniony wesołą zabawą w kolorze czerwonym. Na zajęciach dydaktycznych dzieci poznawały tajniki kuchni, zajmowaliśmy się także tematyką bajek i baśni, mierzyliśmy, ważyliśmy i porównywaliśmy wielkość przedmiotów oraz poznawaliśmy mieszkańców dżungli i sawanny. Dzieci uczyły się nowych piosenek i wierszyków, a także wykonywały piękne prace plastyczne różnymi technikami. Nie zabrakło też wesołej zabawy. W gronie kolegów i koleżanek swoje 4 urodziny obchodziła Emilka Ł. Z utęsknieniem czekamy na kolejny miesiąc, który przyniesie nam wiosnę.

Małgorzata Piekutowska