STYCZEŃ W MUCHOMORKACH

ZIMOWE ZABAWY

Pierwszy miesiąc nowego roku upłynął naszym maluchom jak zwykle pracowicie. Rozmawialiśmy o zimie i o bezpieczeństwie podczas zimowych zabaw. Dzieci dowiedziały się kto pomaga zwierzętom przetrwać zimę i jakie ptaki odlatują na zimę do ciepłych krajów. Dzieci dokarmiały też ptaki, które odwiedzają nasz przedszkolny karmnik. Rozmawialiśmy także o Babciach i Dziadkach, którzy mieli w styczniu swoje święto. Dzieci pilnie uczyły się nowych wierszy i piosenek oraz wykonywały piękne prace plastyczne. Nie zabrakło też wspólnej wesołej zabawy. Obchodziliśmy także 4 urodziny Igorka, dla którego wspólnie zaśpiewaliśmy głośne „Sto lat”. W dalszym ciągu uczestniczymy w akcji “Góra grosza”, dziękujemy wszystkim za przynoszone grosiki.

Małgorzata Piekutowska