STYCZEŃ W MOTYLKACH

MOTYLKI ZIMĘ KOCHAJĄ I DUŻO ENERGII MAJĄ

Nasze dzieci chętnie uczą się nowych wierszy i piosenek. Poznają  nowe rzeczy, wiedzą jak i gdzie bezpiecznie bawić się w czasie zimy. Rozpoznają na obrazkach sporty zimowe. Są wrażliwe, więc chętnie dokarmiają ptaszki w naszym przedszkolnym ogrodzie. Potrafią rozpoznać czy w karmniku pojawiła się sikorka, wróbel czy też może gil z czerwonym brzuszkiem. Nasze Motylki pamiętają o Dniu Babci i Dziadka. Przekazały swoje życzenia on-line, narysowały piękne portrety, które zostały sfotografowane i umieszczone w Internecie. Gdy energia je rozpiera, wychodzimy na podwórko i bawimy się wesoło: rzucamy śnieżkami, biegamy po śniegu i oczywiście lepimy bałwanki. W trakcie tej zabawy nabieramy nowych umiejętności i doświadczeń. Z niecierpliwością czekamy na atrakcje jakie przyniesie nam luty!

Małgorzata Łapińska

Patrycja Maciejczuk