GRUDZIEŃ W ŻABKACH

ŚWIĘTOWANIA NADSZEDŁ CZAS

Grudzień ,to ostatni miesiąc w roku, który zawsze mija w atmosferze przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Mimo panującej pandemii, nie zapomnieliśmy o ustrojeniu przedszkolnej choinki, którą dostarczyli nam rodzice, oraz  przynieśli ogromne  ilości ozdób choinkowych, za które wszyscy serdecznie dziękujemy. Dzieci z niezwykłą radością zaczepiały bombki na naszej choince( dobrze, że teraz są plastikowe). Choinka została ustawiona w przedszkolnym holu, jest ona przepiękna i ogromna. Obok znajduje się szopka, a w niej figurki Maryi, Józefa, pasterzy, zwierząt oraz Maleńkiej Dzieciny. W grudniu dzieci codziennie uczyły się kolęd , zasiadały przy szopce i choince by poczuć atmosferę świąteczną podczas wspólnego śpiewania. 6 grudnia do Żabek przyszedł Mikołaj, który przyniósł pełen worek prezentów. Wspólna zabawa z Mikołajem, oraz prezenty jeszcze bardziej wprowadziły wszystkich w ten przedświąteczny czas. Zbliża się nowy 2021 rok. Mamy nadzieję , że będzie spokojniejszy niż rok 2020 .

Katarzyna Thomas

Bożena Domaszewska