GRUDZIEŃ W PUCHATKACH

W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU

W grudniu wiele atrakcji, radosnych chwil mieliśmy, bo to miesiąc prezentów i niespodzianek. Przygotowywaliśmy się na przyjście Mikołaja, tworząc kolorowe prace plastyczne.  04. grudnia obchodziliśmy Mikołajki, oglądaliśmy prezenty, którymi obdarował Mikołaj naszą grupę. Wspólnie przygotowywaliśmy się do Świąt Bożego Narodzenia przypominając tradycje , dekorując salę, ubierając choinkę, śpiewając kolędy. Dzieci rozmawiały o tradycjach Bożego Narodzenia. Śpiewały pastorałki i kolędy. Wspólnie wykonały ozdoby choinkowe, które zawiesiły na przedszkolną choinkę. Do nadchodzących świąt przygotowała nas również audycja muzyczna pt. Magiczne Święta. W ramach współpracy z Biblioteką Miejską w Łapach Puchatki wysłuchały bajki pt. ,,Skarbiec na Boże Narodzenie’’ którą przeczytała pani bibliotekarka.

Ligia Łapińska

Joanna Roszkowska