Ważny komunikat

Od 13 maja Przedszkole nr 2 z zamiejscowym oddziałem w Daniłowie Dużym w głównej mierze ma zapewnić opiekę nad dziećmi. Na podstawie wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 30 kwietnia 2020 r. oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej mamy możliwość zapewnienia opieki 48 dzieciom w budynku na ulicy Cmentarnej oraz 9 dzieciom w oddziale zamiejscowym w Daniłowie Dużym. Otwarcie placówki ma na celu głównie wsparcie rodziców pracujących według rekomendacji MEN. Na ten czas w naszym przedszkolu wprowadzone zostaną nowe zasady, do których musimy dostosować się wszyscy. Obowiązywać one będą od 13 maja.

Zwracam Państwa uwagę na zalecenia Ministra Zdrowia - jeśli rodzice nie muszą posyłać dziecka do przedszkola, proszę tego nie robić.

Proszę o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi poniżej: procedura i deklaracja (deklarację należy wypełnić i dostarczyć do placówki e - mailowo na adres p2@um.lapy.pl lub wypełnioną wrzucić do skrzynki pocztowej przedszkola znajdującej się na bramce). Deklaracje można pobrać w sekretariacie. Na deklaracje czekamy do 6.05.2020 do godziny 10.00

Placówka czynna będzie w godzinach 6.00 – 17.00.
Opieka nad dziećmi zapewniona będzie
w godzinach 7.00 – 16.00.
Wiąże się to z koniecznością dezynfekcji wszystkich sprzętów
i zabawek, które używane są przez dzieci przebywające w placówce ( plac zabawa, stoły, krzesła kredki, zabawki).
Zajęcia będą miały charakter wyłącznie opiekuńczy, nauczanie zdalne będzie odbywać się jak dotychczas.
Zajęcia dodatkowe nie będą obywać się do odwołania.
Do placówki wstęp mają tylko dzieci i pracownicy przedszkola.

Wprowadza się kategoryczny zakaz wstępu do placówki rodziców, opiekunów, osób trzecich.