PRZEDSZKOLNY KONKURS PIOSENKI

PRZEGLĄD PIOSENKI # ZDROWIE TO NASZ SKARB # ODBYŁ SIĘ!!!

KOCHANI!!! Przeglądu Piosenki Przedszkolaka „Zdrowie to nasz skarb” dobiegł końca.  Choć tak trudny mamy czas, to jednak potrafiliśmy być RAZEM i WSPÓLNIE zdalnie ZAŚPIEWAĆ dla zdrowia swego i dla urozmaicenia dnia codziennego. Cieszy nas fakt, że  w kolejnej zdalnej imprezie tak licznie udział wzięły Nasze „dwójeczkowe” przedszkolaki. Bardzo Wam wszystkim serdecznie DZIĘKUJEMY, że chciałyście swoje wokalne zdolności na  „facebookowym” forum zaprezentować i piosenkę o zdrowiu TAK WSPANIALE ZAŚPIEWAĆ. GRATULUJEMY!!! BRAWO BIJEMY!!! Wielkiej odwagi to od Was, KOCHANE PRZEDSZKOLAKI wymagało, a oczywiście bez pomocy i wsparcia Waszych CUDOWNYCH Rodziców, by się to nie zrealizowało. DRODZY RODZICE za Wasze ogromne zaangażowanie, poświęcenie i kreatywność podziękowania składamy, a trud włożony w przygotowanie małego artysty BARDZO DOCENIAMY!!! WDZIĘCZNI JESTEŚMY!!! UKŁON SKŁADAMY!!!  Dziękujemy serdecznie również Paniom nauczycielkom, które choć zdalnie, ale skutecznie swoje grupy inspirowały i do występów zachęcały.  DZIĘKUJEMY!!! Całe rodziny się w ten przegląd zaangażowały, ciekawe teledyski,         a nawet autorskie utwory powstały. Brawo za inspiracje i oryginalne kreacje.  Dzięki udziałowi w przeglądzie jedne dzieci nieśmiałość przed występami pokonały, inne poczucie własnej wartości wzmocniły i wiarę we własne możliwości rozbudziły,  ale przede wszystkim WIELKĄ RADOŚĆ  ze śpiewania miały, za co podziw, uznanie i GROMKIE BRAWA zdalnie otrzymały. Natomiast w PRZEDSZKOLU 06.MAJA W ŚRODĘ od 7.00 do 15.00 pamiątkowe dyplomy i zasłużone upominki na odbiór czekają.  Zapraszamy i na przesłanie zdjęcia z dyplomem na grupowego Messengera czekamy.  Wychowanie przez  śpiewanie to SUPER sprawa, fajna zabawa, co nieśmiałość pokonuje, wiarę w siebie buduje, daje miłość i  moc i spokojną noc. Raz jeszcze WSZYSTKIM zaangażowanym i uczestnikom Przeglądu Piosenki SERDECZNE PODZIEKOWANIA SKŁADAMY i do dalszej aktywności  zapraszamy!!!

Beata Nielipowicz

Mirosława Matusik